APIE MUS

Jojimo mokykla „Girniukas“ veiklą pradėjo 2019 metais. Jos įkūrėjai – kineziterapeutas, osteopatas, žirgų entuziastas Deividas Petkus ir jojimo trenerė, viena iš ištvermės jojimo pradininkių Lietuvoje Gražina Stugytė.

Įsikūrusi netoli Šiaulių, Jusaičių kaime esančiame žirgyne, „Girniuko“ jojimo mokykla ėmė kurti savo istoriją, suburdama visus, kurie neabejingi žirgams. Profesionali, ilgamatę patirtį turinti trenerė G. Stugytė vedė individualias ir grupines treniruotes įvairaus amžiaus žmonėms.

Prasidėjus karantinui, jojimo mokyklos veiklą teko pristabdyti, vėliau užsiėmimai vyko šeimos ūkyje. Nors ten ir nebuvo išvystytos infrastruktūros, bet „Girniuko“ įkūrėjai nepasidavė – laukė visų, nesvarbu, ar žmogus žirgą dar tik prisijaukina, ar ryžtingai siekia žirginio sporto aukštumų.

Nuo 2023 metų gegužės „Girniukas“ atvertė naują savo gyvavimo puslapį – tapo istorinio Kurtuvėnų dvaro žirgyno valdytojais. Šis žingsnis atvėrė naujas galimybes plėsti savo veiklą, tapti svaresne Žirginio sporto asociacijos dalimi, tapti atviru Kurtuvėnų regioninio parko traukos objektu, skatinti turizmą.

Prie „Girniuko“ komandos prisijungė hipoterapeutė Jurgita Rutkienė, kuri veda hipoterapijos užsiėmimus.

„Girniuko“ įkūrėjai visada pabrėžė, kad svarbiausias šios jojimo mokyklos tikslas – ugdyti raitelį, tiek fizinį, tiek dvasinį jo pasirengimą.

Misija – „Girniukas“ puoselėja žirgus, didžiuojasi žirgininkais, ruošia patyrusius ir pradedančius raitelius. Mes siekiame, kad žirgų sportas būtų suprantamas ir prieinamas kiekvienam.

Vizija – „Mes atiduodame save tam, kad užaugintume geresnius žmones. Mes gyvename iš to, ką gauname, bet kuriame gyvenimą iš to, ką duodame“. V. Čerčilis

Vertybės – Patirtis, patikimumas ir nuolatinis noras tobulėti.

73047032_2458361251115435_5199277230018002944_n